Czyszczenie przemysłowe

Czyszczenie Techniczne w Przemysle to nic innego jak usuwanie wszelkich pozostałości powstałych w procesie produkcji. Dzieki naszemu wieloletniemu doswiadczeniu i współpracy z największymi koncernami staliśmy się ekspertami w usuwaniu: nagarów, smarów, klejów, emulsji, pyłów, zgorzelin, przypaleń oraz wszelkich innych zanieczyszczeń ciężkich powstałych w procesach technologicznych i produkcyjnych.
Specjalizujemy się również w czyszczeniu: malowaniu maszyn i urządzeń, czyszczeniu pieców hutniczych, czyszczeniu szaf elektryczncyh.
Przy reazlizacji zadań związanych z czyszczeniami przemysłowymi zlecamy dobranie odpowiedniej techniki jak i maszyn a w ofercie mamy ich wiele.
Nasza kadra pracownicza ma duże doświadczenie w prowadzeniu robót zarówno metodami tradycyjnymi jak i przy wykorzystaniu technik alpinistyczncyh czy prac z podnośnikami koszowymi

Więcej informacji

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane firmy i osoby. Wystarczy przesłać swoje dane za pomocą formularza, wówczas skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy najkorzysrniejszą ofertę nie tylko pod względem ceny. Rozumiejąc specyfikę działania przemysłu dopasowujemy się swoimi usługami do wymagań tego rynku proponując usługi w odpowiednim dla Państwa czasie i formie.
Długoterminowe doświadczenie pozwoli nam odciążyć Państwa i pomóc dobrać najefektywniejszą formę usługi.

O firmie

Firma rodziny Raduńskich od 1999r. specjalizuje się w doczyszczaniu powierzchni z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń tłuszczu, kurzu, starych powłok, lakierniczych, resztek poprodukcyjnych i technologicznych oraz powierzchni narażonych na degradację.
Posiadamy certyfikaty SEP Grup 1,2 oraz 3 pozwalające na czyszczenie turbin w elektrociepłowniach, doczyszczanie maszyn, urządzeń technicznych i elektrycznych, ciągów produkcyjnych, linii technologicznych, pieców hutniczych oraz maszyn każdego typu stosowanych w przemyśle. Wykonywane przez nas usługi mają bezpośredni wpływ na żywotność i sprawność techniczną urządzeń oraz pozwalają na wyeliminowanie strat, których przyczyną najczęściej są „braki" i niepełnowartościowe produkty powstałe w wyniku zanieczyszczeń produkcyjnych.