Czyszczenie przemysłowe

Czyszczenie Techniczne w Przemysle to nic innego jak usuwanie wszelkich pozostałości powstałych w procesie produkcji. Dzieki naszemu wieloletniemu doswiadczeniu i współpracy z największymi koncernami staliśmy się ekspertami w usuwaniu: nagarów, smarów, klejów, emulsji, pyłów, zgorzelin, przypaleń oraz wszelkich innych zanieczyszczeń ciężkich powstałych w procesach technologicznych i produkcyjnych.
Specjalizujemy się również w czyszczeniu: malowaniu maszyn i urządzeń, czyszczeniu pieców hutniczych, czyszczeniu szaf elektryczncyh.
Przy reazlizacji zadań związanych z czyszczeniami przemysłowymi zlecamy dobranie odpowiedniej techniki jak i maszyn a w ofercie mamy ich wiele.
Nasza kadra pracownicza ma duże doświadczenie w prowadzeniu robót zarówno metodami tradycyjnymi jak i przy wykorzystaniu technik alpinistyczncyh czy prac z podnośnikami koszowymi

More information

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane firmy i osoby. Wystarczy przesłać swoje dane za pomocą formularza, wówczas skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy najkorzysrniejszą ofertę nie tylko pod względem ceny. Rozumiejąc specyfikę działania przemysłu dopasowujemy się swoimi usługami do wymagań tego rynku proponując usługi w odpowiednim dla Państwa czasie i formie.
Długoterminowe doświadczenie pozwoli nam odciążyć Państwa i pomóc dobrać najefektywniejszą formę usługi.

O firmie

Firma od wielu lat specjalizuje się w oczyszczaniu powierzchni z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeńL tłuszczu, kurzu, starych powłok malarskich, lakierniczych, resztek poprodukcyjnych i technologicznych oraz odwapnianiu i odkamienianiu powierzchni narażonych na degradację.

Posiadamy odpowiednie certyfikaty pozwalające na czyszczenie, doczyszczanie maszyn, urządzeń technicznych, ciągów produkcyjnych, linii technologicznych, pieców hutniczych oraz maszyn każdego typu stosowanych w przemysle. Wykonywane przez nas usługi mają bezpośredni wpływ na żywotność i sprawność techniczną urządzeń oraz pozwalają na wyeliminowanie strat, których przczyną są "braki" i niepełnowartościowe produkty powstałe w wyniku zanieczyszczeń produkcyjnych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia, nawet w niedzielę i święta, w dzień i w nocy. Naszym szczególnym atutem jest bardzo dobrze wyszkolony zespół pracowników z uprawnieniami do pracy w trudnych warunkach, łącznie z pracami na wysokości wykorzystującymi techniki alpinistyczne.
Najchętniej zajmujemy się obsługą klientów w cyklach planowych, choć oczywiście realizujemy zlecenia jednorazowe oraz interwencyjne.
Rozumiejąc potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie interweniować.